I love fifa 09! :X
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Be The Best ! Fuck The Rest !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cat de mult iti place fotbalul din Romania?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Codrutsel
Codrutsel
Codrutsel


Numarul mesajelor : 77
Data de inscriere : 20/04/2009
Varsta : 29
Localizare : Targu-Neamt

Cat de mult iti place fotbalul din Romania? Empty
MesajSubiect: Cat de mult iti place fotbalul din Romania?   Cat de mult iti place fotbalul din Romania? EmptyMar Apr 21, 2009 3:18 am

Cat de mult iti place fotbalul din Romania?
mie nu imi place aproape deloc..Sad
Neutral
Sus In jos
https://fifa09lover.forumgratuit.ro
stef_10

stef_10


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 22/04/2009

Cat de mult iti place fotbalul din Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de mult iti place fotbalul din Romania?   Cat de mult iti place fotbalul din Romania? EmptyVin Apr 24, 2009 2:12 pm

im place pt ca astia smekeri dinamo rapid steaua cfr au ramas jos mai putin dinamo care se menine super si echipele de genu urziceni timisora vaslui brasov merg f bune felicitari celor care se ocupe de echipele :urziceni timisora dinamo
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cat de mult iti place fotbalul din Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de mult iti place fotbalul din Romania?   Cat de mult iti place fotbalul din Romania? EmptyLun Apr 27, 2009 1:07 am

stef_10 a scris:
im place pt ca astia smekeri dinamo rapid steaua cfr au ramas jos mai putin dinamo care se menine super si echipele de genu urziceni timisora vaslui brasov merg f bune felicitari celor care se ocupe de echipele :urziceni timisora dinamo
Hmmm...Si Universitatea Craiova unde e?:-??sau aia nush buni bat Dinamo cu 2-0 cu CFR vreo 4-1:)))
Sus In jos
ScRoLL

ScRoLL


Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 08/05/2009

Cat de mult iti place fotbalul din Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de mult iti place fotbalul din Romania?   Cat de mult iti place fotbalul din Romania? EmptyDum Mai 10, 2009 6:56 am

imi place cand se accidenteaza intre ei ca prostii =))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cat de mult iti place fotbalul din Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de mult iti place fotbalul din Romania?   Cat de mult iti place fotbalul din Romania? Empty

Sus In jos
 
Cat de mult iti place fotbalul din Romania?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
I love fifa 09! :X :: Altele :: Discutii libere-
Mergi direct la: